O společnosti

Důvěra zákazníků, tradice společnosti, kreativita a úcta k přírodě jsou naše základní pilíře. Díky těmto hodnotám jsme se stali uznávanou a silnou značkou nejen v České republice, ale i v zahraničí.

S úctou k přírodě

Naše výrobky pochází z přírody, proto se snažíme chovat i myslet ekologicky, nejen společnost jako celek, ale každý jedinec v ní.

Naše produkty jsou velmi kvalitní, estetické a mají mnohostranné využití. Jsou vyráběny s ohledem na ekologii a na současné moderní trendy. Proto si našly oblibu u všech věkových kategorií.

Vize

Zavázali jsme se ke zlepšování kvality každodenního života našich spotřebitelů, zákazníků a zaměstnanců prostřednictvím inovací našich výrobků a výrobních procesů.

Mise

Poskytujeme vám inovativní kulinářský zážitek a zdravé životní řešení.

Klíčem k našemu úspěchu jsou profesionální, kreativní a spolehliví zaměstnanci, připraveni stále se podílet na dobrém jménu společnosti a investovat své největší úsilí a čas k dosažení nadprůměrných výsledků.

Společnost Lagris byla založena roku 1991 jako rodinná firma zabývající se obchodem s agroplodinami. V roce 2002 se stala součástí chorvatské skupiny Podravka. Za tu dobu získala bohaté zkušenosti, řadu ocenění za kvalitu i design produktů a hlavně důvěru a loajalitu svých zákazníků.