Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

REFERENT MARKETINGU

Co Vás čeká:

  • správa a administrace stávajících a nových produktů
  • tvorba prezentací, reportů a administrativní podpora
  • aktivní spolupráce s ostatními středisky

Od Vás očekáváme:

  • komunikovat česky i anglicky
  • znalost práce s PC na dobré úrovni
  • komunikační a organizační schopnosti

Co Vám nabízíme:

  • pracovní pozici vhodnou i pro absolventy
  • možnost relaxovat 25 dnů na dovolené a využít 5 dnů sick days
  • vařit z našich surovin každý měsíc zdarma
  • výhodně nakupovat v naší firemní prodejně
  • stravování s dotací zaměstnavatele – výběr ze 4 jídel
  • levný tarif na volání pro Vás i Vaše blízké

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás zaujala nabízená pracovní pozice, můžete své žádosti o zařazení do výběrového řízení zasílat na adresu: ladislava.vodickova@podravka.cz. K žádosti připojte svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Do výrobního týmu hledáme zaměstnance na pozici: MANIPULANT

Čeká vás práce v příjemném a čistém prostředí potravinářského provozu, při které budete:

  • manipulovat s materiály a výrobky
  • ukládat zboží na palety
  • připravovat balící materiál

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • být samostatný a spolehlivý
  • dobrý zdravotní stav
  • žádnou praxi nepožadujeme

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
  • osmihodinové směny od pondělí do pátku
  • motivující mzdové ohodnocení
  • čtvrtletní odměny
  • naturální odměny každý měsíc
  • výhodný telefonní tarif
  • slevy ve firemní prodejně
  • pitný režim na pracovišti a dotovaná káva
  • příspěvek na stravování (výběr ze 4 jídel)
  • zdravotní volno 5 dnů
  • dovolená 25 dnů
  • ucelený benefitní systém
  • společenské akce pro zaměstnance

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Pokud Vás zaujala nabízená pozice, své životopisy zasílejte na e-mail:  ladislava.vodickova@podravka.cz